Vyšniauskai ir draugai

2020-09-26

Koncerto laikas: 20:30 - 22:30
Bilietai: https://bit.ly/33xS3cb


Petras Vyšniauskas - sax
Dominykas Vyšniauskas - trumpet
Eugenijus Kanevičius - double bass
Arkadij Gotesman - drums
(swing, traditional, postbop)

JazzCellar11 klubas vėl džiaugiasi, galėdamas scenoje savo lankytojams pristatyti tituluočiausią Lietuvos saksofonistą - Petrą Vyšniauską.
Petras Vyšniauskas - Lietuvos džiazo ambasadorius, kurio pristatyti nereikia. Apkeliavęs visą pasaulį, etaloninis Lietuvos džiazo saksofonistas ir pedagogas, užauginęs ne vieną kartą žinomų Lietuvos muzikantų.
Kartu su juo - Dominykas Vyšniauskas - puikiai džiazo gerbėjams žinomas, vienas aktyviausių ir ryškiausių Lietuvos improvizacinės muzikos ir džiazo trimitininkų, įgavęs didžiulę studijų bei koncertinę patirtį Europinėje scenoje, nuolatinis kelių tarptautinių projektų narys, Latvijos radijo bigbendo solistas.
Su Vyšniauskų šeima scenoje pasirodys jų nuolatiniai partneriai ir geri draugai - Eugenijus Kanevičius ir Arkadijus Gotesmanas.

Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.