Veronika ChiChi Quintet

2021-11-27

Koncerto laikas: 20:30 - 22:30
Bilietai: https://bit.ly/3nraqtn


Veronika ChiChi quartet

Veronika ChiChi- vocal
Dmitrij Golovanov - piano
Arturs Duckis - double bass
Augustas Baronas - drums
Arkadij Gotesman - percussion
(swing, latin, soul)

Į JazzCellar11 grįžta publikos pamėgta šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, kurios balsas suvirpina kiekvieno klausytojo sielos stygas. Lietuvos džiazo dainininkių - Veronika ChiChi. Šį kartą su naujuoju kvintetu, kurį papildė perkusininkas Arkadijus Gotesmanas.
Veronika kviečia patirti tik maloniausius įspūdžius, pasikrauti energija bei ištrūkti į svaiginančio ir kerinčio džiazo atmosferą. O šiame koncerte kvintetas pristatys savo naują programą, kurią netrukus įrašys albumo formatu, kurioje skamba džiazas lietuvių kalba.

Ryškiai ir drąsiai įžengusi į Lietuvos džiazo sceną, po kelių metų ji jau subūrė įspūdingą tarptautinį atlikėjų kvartetą su kuriuo įrašė debiutinį albumą “Singer of a 1000 faces”.
Veronika yra aktyvi džiazo scenos dalyvė, nuolat koncertuojanti su savo kvartetu, retro svingo vokaliniu trio “The Ditties”, duetu su D. Golovanovu, taip pat koncertavo daugelyje Europos šalių bei JAV, Kinijoje ir Rusijoje su šiuolaikine opera "Geros Dienos!” ir kitais projektais.


Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

-> -> -> -> https://bit.ly/3nraqtn <- <- <- <-