Trio Infiltrators + Rob Luft (UK)

2019-02-21

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2QRVPVe


Muzikos spalvų meistrai TRIO INFILTRATORS grįžta į JazzCellar11 sceną su jau tradicinu “Infiltrators +” projektu, kuriame pasirodo išskirtiniai sveičiai iš užsienio. Trio Infiltrators koncertai - tai tikra muzikos magija. Muzikos, kuri gimsta čia ir dabar. Trio jau pristatė savo albumą užsienio festivaliuose, o taip pat Nida Jazz, Broma Jazz bei Vilnius Jazz Festivalyje. Be to, jie surengė eilę “Infiltrators +” koncertų su svečiais iš Lenkijos, Latvijos, Ukrainos.

Šį kartą prie Trio prisijungs gitaristas iš Londono ROB LUFT, apie kurį pasakyti gražiau, nei jau yra pasakyta net nebandysime:
THE GUARDIAN (UK): “Guitar virtuoso makes enticingly vivacious debut", Jamie Cullum at BBC RADIO 2 (UK): “So young and so talented!”

THE IRISH TIMES (IRE): “…a singular talent, a fluent improviser and a composer of catchy, earthy, infectiously upbeat tunes. There are echoes of west African high-life, English folk, indie rock and various strands of contemporary jazz, but Luft’s sound is joyously original, robust and in-your-face..."

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.