The Ditties | šventinis koncertas „Christmas Swing“

2019-12-26

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Bilietai: http://bit.ly/2rMQQ1r


Svingo karalienės „The Ditties“ šiemet žiemą pasitiko anšlaginiuose koncertuose pristatydamos pirmąją savo vinilo plokštelę „Christmas Swing“. Šventiniame koncerte antrąją Kalėdų dieną grupės damos pakvies pasinerti į žiemos skambesį, paskanintą retro stiliaus romantika.

Profesionalių džiazo atlikėjų Rūtos Švipaitės, Veronikos Čičinskaitės – Golovanovos ir Ugnės Bakanauskaitės trio „The Ditties“ preciziškai atlieka ketvirtojo dešimtmečio moterų vokalinių ansamblių stilistiką ir įtraukia klausytoją į šelmišką svingo kvaitulį.

„Daugelis net nesusimąsto, kad Kalėdų laikotarpiu mes visi klausome svingo muzikos, nes daugybė mums gerai pažįstamų kalėdinių dainų yra atėję būtent iš svingo epochos. Tai be galo šilta muzika, todėl nenuostabu, kad jos skambesys mus vilioja šaltuoju metų laiku“, - teigia „The Ditties“ narė Veronika Čičinskaitė – Golovanova.

Koncerte skambės puikiai visiems pažįstami, tačiau „The Ditties“ stiliumi paskaninti tokie kūriniai kaip „Let it snow“, „Santa Claus is coming to town“, „Jingle bells“, „Have yourself a Merry Little Christmas“ ir kiti. O subtilaus lietuviško prieskonio suteiks „Tyli naktis“ bei K. Smorigino ir L. Degėsio sukurtas „Užtrauktukas“.

„Kalėdinės melodijos paskatina šyptelt, įsileist į kasdienybę daugiau žaismo, prisimint, kad muzika turi ypatingą galią įtraukti į šventinę nuotaiką ir įkvėpti buvimui kartu. Galim pažadėti, kad sušildysim bei šypsenomis pakutensim ir tuos, kurie pasiilgę jaukios romantikos, ir tuos, kuriems norisi pajudėti svingo ritmais bei pažadinti iš žiemos miego vidinį siautulį“, - sako „The Ditties“ damos.

THE DITTIES
Veronika Čičinskaitė-Golovanova - vokalas
Rūta Švipaitė - vokalas
Ugnė Bakanauskaitė - vokalas

SPECIAL GUEST
Dmitrij Golovanov - klavišiniai

MUZIKA
https://www.pakartot.lt/album/christmas-swing
http://bit.ly/TheDittiesBellevilleRendezVous

BILIETAI
https://kakava.lt/renginys/the-ditties-sventinis-koncertas-christmas-swing/1273/3110

Baras atsidaro 20:00 val.
Koncerto pradžia 21:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.