The Ditties

2022-05-20

Koncerto laikas: 20:30 - 22:30
Bilietai: https://bit.ly/381Q1qT


Veronika Čičinskaitė-Golovanova - vocal
Rūta Švipaitė - vocal
Rūta Jakulytė-Valčiukienė - vocal
Dmitrij Golovanov - piano
(early jazz / swing / retro)


„The Ditties“ yra vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio, jau 11 metų atliekantis retro džiazo ir svingo muziką.
„The Ditties“ muzika atsklindanti iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Trigubas žavesys, trys nuostabūs balsai, darniai susiliejantys į sąskambius ir atgaivins pašėlusią svingo epochą, pakviesk visus pakeliauti laiku bei pajusti visagalį svingo muzikos kvaitulį, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė ir romantika.
„The Ditties“ žaismingumas, rafinuotumas, moteriška energija, elegancija, aistra ir profesionalumas pakerės kiekvieną ir neleis Jums ilgai pamiršti trijų divų, trijų nepakartojamų svingo karalienių.

------------------------------

Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.

The concert (2 sets) starts at 8.30 p.m.
Doors at 7p.m.
Tables are reserved starting form 5 people. Your ticket guarantees you a sitting place, no standing place in the club. First come first choose their places.