The Collective Abroad (NL/RU/LT/DK/ESP/CH/DE)

2021-10-16

Koncerto laikas: 20:30 - 22:30
Bilietai: https://bit.ly/3A7EBdn


Jaap de Vries (NL) - Trumpet
Denis Pavlenko (Russia) - Alto Sax,
Tadas Pasaravičius (LT) - Tenor Sax,
Casper Hejlesen (DK) - El. Guitar,
Sandro Sáez (ESP/DE) - Piano,
Jan Sedlák (CH) - Double Bass,
Dominic Harrison (DE) - Drumsi.
(modern jazz)

„The Collective Abroad“ atliekama modernaus džiazo muzika atspindi įvairias įtakas iš septynių kolektyvo narių muzikos scenų: Berlyno, Amsterdamo, Hamburgo, Olborgo, Vilniaus ir Groningeno. Kiekviename koncerte ir albume atliekamos bent septynios originalios kompozicijos pristatančios kiekvieną kolektyvo narį, taip siekiama suteikti klausytojui plačią ir įvairią patirtį.

„The Collective Abroad“ susibūrė 2019 metų gegužę kuomet šie talentingi studentai susitiko Hamburge, kad pasiruoštų koncertui „Elbjazz“ festivalyje. Šis kolektyvas jau vyko į keturis tarptautinius koncertinius turus, kurių metu pasirodė tokiuose festivaliuose kaip „Elbjazz“ ir “Classical Beat” Vokietijoje, „Swingin 'Groningen“ Olandijoje, “Jazz i Ekested” Švedijoje ,„Aarhus Jazzfest“, „Vinterjazz“, ir “Supernova Jazz Blast” Danijoje. Debiutinis albumas „L!VE at HUSET” buvo įrašytas 2019m. vasario mėnesį ir išleistas gastrolėse Danijoje ir Vokietijoje tais pačiais metais. Naujasis albumas „The Cycle“ buvo įrašytas 2021 m. Liepos mėnesį bei bus išleistas 2022 metų pradžioje.

Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

-> -> -> -> https://bit.ly/3A7EBdn <- <- <- <-