Selah Collective & Silvija Pankūnaitė

2019-04-25

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2tvKIYQ


Silvija Pankūnaitė - ambicinga, ieškanti, kurianti jauna dainininkė, neapsiribojanti vien tik džiazinio ar pop dainavimo stiliais. Dalyvauja įvairiuose meno sintezių projektuose, rock'o operose, televiziniuose šou projektuose, taip pat dainuoja su įvairiais Lietuvoje žinomais veidais ir kuria savo charakterį atspindinčią muziką. Baigė LMTA-Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos Bakalauro bei Magistro studijas: Džiazinio dainavimo specialybę ir muzikos pedagogiką.

Šiuo metu dainuoja bei pasirodo su tokiomis muzikinėmis grupėmis bei projektais: kaip grupė SEL, "The Backs" ir "Baroque Contempo".

Selah Collective - tai modernaus džiazo sekstetas iš Izrealio grojantis Mediterranean jazz stiliaus muziką ir jungiantis tai su autentiškom spalvom iš viso pasaulio. Pagrindiniai muzikiniai įkvėpimai yra tokie artistai kaip Avishai Cohen, Ibrahim Maalouf ir Snarky Puppy.

Daniel Rososki - Piano & Composition
Slava Shoolman - Bass & Arrangements
Oren Gilad - Drums
Niv Sherf - Flute
Amit Baumgarten - Guitar
Joseph Avergel - Percussion
Silvija Pankūnaitė - Vocals

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.