Saulės Kliošas

2020-02-07

Koncerto laikas: 20:30 - 23:00
Bilietai: http://bit.ly/39VyLzN


2000-aisiais susibūrusios grupės Saulės Kliošo vardas asocijuojasi su geru kūrybiniu skoniu, muzikine kultūra, aukšta atlikimo kokybe ir gera nuotaika. Prieš 15 metų susibėgęs bendraminčių būrys pradėjo eksperimentuoti su jazz, funk, disco, R&B ir hiphop muzikos stiliais. Keitėsi metai, grupės nariai, tačiau skambesys ir eksperimentai žavi klausytojus iki šiol.
Grupė susilaukė pripažinimo įvairaus amžiaus gerbėjų tarpe ir išlieka aktuali ir viena populiariausių gyvai grojančių, aktyviai koncertuojančių grupių Lietuvoje ir užsienyje. Subūrę gausų gerbėjų ratą ir pelnę klausytojų simpatijas atlikėjai nenukrypsta nuo pirminio ir pagrindinio grupės tikslo – smagiai praleisti laiką
kartu su klausytojais bei, drauge su gyvai grojančiais Lietuvos kolektyvais, propaguoti gyvai atliekamą, nuotaikingą, lavinančią muziką.

Bilietai brangs !!!

Baras atsidaro 19:00 val.
Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.