Sandra Carrillo & Los Gringos

2020-01-17

Koncerto laikas: 20:30 - 23:50
Bilietai: http://bit.ly/365auVE


Sandra Carrillo & Los Gringos - tai kelionė susitikti su kita kultūra, mūsų pasakojimas apie tai, kas yra lotynų muzika. Mes tyrinėjame įvairius Karibų regiono ritmus tam, kad pateiktume Jums linksmiausią, šilčiausią ir labiausiai saulėtą muziką, bei jog suteiktume jums galimybę užmerkus akis pajusti vėjo gūsį po palmėmis.
Mūsų grupę sudaro profesionalūs ir patyrę muzikantai, susižavėję šia muzika, jaučiantys norą pasidalinti su Jumis.
Sandra Carrillo yra mūsų vokalistė iš Ispanijos, jau trečius metus gyvenanti Lietuvoje. Kurį laiką praleido Klaipėdoje ir augo kaip menininkė, kol nusprendė persikelti į sostinę ir toliau skleisti aistrą savo gimtajai lotynų kultūrai. Po kelionės į Kubą Sandra suprato, kad jos siela priklauso šiai muzikai, ir pradėjo ieškoti savų išraiškos būdų. Jos muzikos stilius yra ispaniškų šaknų ir įvairių jos mėgstamų atlikėjų bei žanrų viduriukas. Sandros spalvinga širdis leis Jums pajusti šiltą salsos energiją, merengue šviežumą ir džiaugsmą, o jos gilus balsas - bolero tragizmą. Negalėsite nustoti šokę.
Mūsų repertuare rasite: salsa, cha-cha-chá, merengue, cumbia, bolero, afro kubiečių rumba, son, bossa nova, samba...

Sandra Carrillo - vocals
Vilandas Kazdailevičius - trumpet
Klaudijus Štuopinis - tenor sax
Edgar Sabilo - piano,
Arturas Chalikovas - bass guitar, back vocal
Mindaugas Juškevičius - bongos, back vocal
Robertas Vilčinskas - percussion

https://www.youtube.com/watch?v=4ZKn4g2f5fM
https://www.youtube.com/watch?v=r_5yR_KsTkU

Baras atsidaro 19.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra