Richard Galliano Tribute Quartet

2019-02-01

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Bilietai: http://bit.ly/2QsD4HL


Prancūziškas vynas, Eifelio bokštas, lauko kavinės, Monmartras, gėlės... kas dar asocijuojasi su Paryžiumi ir Prancūzija? Be abėjo jos muzika ir akordeonas. O vienas ryškiausių akordeono balsų Prancūzijoje ir visame pasaulyje be abėjo yra Richard Galliano. Begalinės kompozijų kolekcijos autorius, virtuozas, novatorius ir improvizacijos balsas. Šiam vakarui Lietuvos džiazo trejetukas parengė Jūms nepamirštamą kelionę į prancūziško akordeono virtuozo pasaulį kartu su puikiais ir žinomais Lietuvos džiazo muzikantais.

Nerijus Bakula - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, tarptautinių ir respublikinių konkursų lauretas, už pasiekimus, apdovanotas LR Prezidento, Ministro Pirmininko ir kt. padėkomis. Groja pop, jazz, tango, world muziką su žinomais šalies, bei užsienio muzikantais ir dainininkais, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertavo Italijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, Slovėnijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje… Su įvairiais ansambliais dalyvavo Vilniaus, Birštono, Nidos, Panevėžio džiazo festivaliuose, taip pat daugelyje kitų festivalių, bei koncertų. Šiuo metu aktyviai koncertuoja ir dirba pedagoginį darbą Vilniuje bei Varėnoje.

Martin Majorov yra vienas iš perskpektyviausių Lietuvos džiazo gitaristų. Baigęs studijas prestižinėje Prince Claus Konservatorijoje, Olandijoje, gitaristas yra daugelio tarptautinių projektų autorius, kompozitorius, bei pedagogas. Martin yra grojęs su nemaža dalimi Lietuvos džiazo muzikantų, taip pat dažnai groja Rygoje, koncertuoja Olandijoje, Ukrainoje bei Lietuvoje.

Eugenijus Kanevičius vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Išradingas muzikas, vienodai puikiai valdantis ir akustinį, ir elektrinį bosą, savo tembrinę paletę dar papildo elektroniniais priedais, gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais ir balsu. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazmenais. Bosistas taip pat groja solo, komponuoja giesmes, muziką vaikams, teatrui ir kinui.

Šį kartą prie projekto prisijungia ir būgnininkas Augustas Baronas, būgninkas kilęs iš Vilniaus ir iškarto po mokyklos baigimo išvažiavęs studijuoti į Nyderlandų Karalystę. 2015 metais jis pabaigė džiazo būgnų bakalaurą Hagos karališkojoje konservatorijoje (dėstytojas Eric Ineke ir Stefan Kruger) ir 2017 metais pabaigė magistro studijas Amsterdamo konservatorijoje (dėstytojas Martijn Vink ir Marcel Serierse). Lietuvis būgninkas aktyviai koncertuoja su italų saksofonisto Claudio Jr De Rosa internacionaliniu džiazo kvartetu, su kuriuo pasirodė žymiausiuose Europos festivaliuose kaip North Sea Jazz ir Umbria Jazz. Jis taip pat dažnai koncertuoja su gerai žinomais džiazo muzikantais iš Lietuvos (Dainius Pulauskas, Vytautas Labutis, Kęstutis Vaiginis, Leonardas Pilkauskas, Dominykas Vyšniauskas, Dima Golovanov, Domas Aleksa ir daug kitų).

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.