Mindaugo Stumbro kvintetas

2021-10-22

Koncerto laikas: 20:30 - 22:30
Bilietai: https://bit.ly/3lhI44F


Mindaugas Stumbras - guitars, oud, Gediminas Strupinskas - piano,
Tuomas Rasanen - drums, percussion, Mindaugas Vadoklis - trumpet,
Denis Murašov - double bass

( modern, nordic jazz)

Mindaugas Stumbras - vienas perspektyviausių jaunosios kartos Lietuvos džiazo muzikantų, aktyviai muzikuojantis Lietuvos ir užsienio džiazo scenose. Per pastaruosius kelerius metus M. Stumbras savo kūrybą pristatė daugelyje Europos šalių, grojo ryškiausiuose džiazo klubuose ir savo pasirodymais stebino tarptautinių džiazo festivalių klausytojus.

Naujasis albumas „Inspirations”, kurio muziką girdėsime klube - dinamiškas, spalvingas ir subtilus. Jautrios ir vaizdingos kompozicijos, apipintos išraiškingomis ir emocingomis melodijomis, kuria šio albumo skambesį. Melancholiška ir nostalgiška nuotaika susilieja su meditatyvia harmonijos tėkme ir sukuria šiltą bei paslaptingą skambesį, kartais pertraukiamą energingų ir disonansiškų muzikinių sprendimų. Kūriniuose susipina džiazo ir pasaulio muzikos spalvos.

Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

-> -> -> -> https://bit.ly/3lhI44F <- <- <- <-