Mikalkėnas/Kanevičius/Tarasovas

2019-04-04

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2u0VS8q


Trys Lietuvos džiazo scenos grandai susitinka bendram koncertui Jazz Cellar klube. Energingas, ekspresyvus ir nenuspėjamas koncertas, kurio tikrai nepamiršite.

Pagrindinės Arno Mikalkėno veiklos sritys – improvizacinė, džiazas ir elektroakustinė muzika. Tai garsui atidus kūrėjas, nebijantis, netgi, priešingai, siekiantis peržengti bet kokius muzikinius rėmus, ieškoti savito santykio su muzika. A. Mikalkėno muzikinių patirčių kraitis ypač gausus. Ne tik klasikinės ir džiazo muzikos studijos, bet ir musique concrète, roko, metalo ir kitų žanrų atgarsiai.

Eugenijus Kanevičius - vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream.

Vladimiras Tarasovas - Perkusininkas, kompozitorius, vizualiojo meno kūrėjas Nuo 1991-ųjų menininkas yra Lietuvos kompozitorių sąjungos narys. Jis kuria muziką orkestrams, kino filmams, teatrui, meistriškai įgyvendina džiazo idėjas tiek soliniais projektais, tiek ir monumentaliomis savo įkurto (1991 m.) kolektyvo „Lithuanian Art Orchestra“ programomis. Dvejus pastaruosius metus Vladimiras Tarasovas triumfavo „Vilnius Mama Jazz“ festivalyje pristatydamas su šiuo orkestru savo etapines kompozicijas „Gobelenas I“ ir „Gobelenas II“.

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.