Martin Majorov Organ Quartet feat. Deniss Pashkevich

2019-02-23

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2BdcOwy


Unikalus elektrinių „Hammond“ vargonų skambesys, puikiai derantis su gitara, yra neatsiejama džiazo istorijos dalis. Būtent šis instrumentas sudaro šio projekto pagrindą. Vakaras bus papuoštas nuostabiais muzikantais iš Latvijos ir Lietuvos, bei specialiai šiam kvartetui parašyta muzika. Specialus vakaro svečias bus Latvijos džiazo scenos legenda Deniss Pashkevich.

Deniss Pashkevich – tenor saxophone
Martin Majorov - guitar
Atis Andersons – hammond
Augustas Baronas – drums

Deniss Pashkevich yra svarbi Latvijos džiazo scenos ir Baltijos šalių figūra, įtraukta į Europos džiazo medį. Jis yra „Riga Winds“ meno vadovas. Denissas Puškevičius bendradarbiavo su tokiais menininkais kaip Seamus Blake, Christianas Frankas, Paulas Bollenbackas, Christianas Howesas, Arkadijus Gotesmanas, Vjacheslav Ganelin, Brian Melvin, Neff Irizarry, Ryo Kawasaki, Peter Eldredge (NY Voices), Janet Lawson, Bill Harper, Tedas Curson, Stenley Jordan, Victor Fonarev, Brian Linch, Tim Miller, James Tomas Werts, Jill Scot Heron, Ray Blue (Life of Life), Bob Ferrel, Vincent Coutro, David Kikoski, Rick Margitza, Aaron Parks, Randy Brecker ir daugeliu kitų .

Martin Majorov yra vienas iš perskpektyviausių Lietuvos džiazo gitaristų. Baigęs studijas prestižinėje Prince Claus Konservatorijoje, Olandijoje, gitaristas yra daugelio tarptautinių projektų autorius, kompozitorius, bei pedagogas. Martin yra grojęs su nemaža dalimi Lietuvos džiazo muzikantų, taip pat dažnai groja Rygoje, koncertuoja Olandijoje, Ukrainoje bei Lietuvoje.

Atis Andersons yra jaunos kartos pianistas/organistas iš Latvijos, kuris šuo metu yra vienas aktyviausių Latvijos džiazo muzikantų. Baigęs mokslus Thames Valley University, Didžiojoje Britanijoje 2014 metais, jis tęsia savo karjerą Latvijoje ir yra vienintelis džiazo vargonais grojantis muzikantas baltijos šalyse.

Augustas Baronas – būgnininkas, šiuo metu reziduojantis Vilniuje. Bakalauro laipsnį įgijęs Hagos karališkoje konservatorijoje, jis aktyviai koncertuoja tiek su žinomais Lietuvos atlikėjais, tiek su Olandijos muzikantais bei groja įvairiuose projektuose su džiazo atlikėjais iš Graikijos, Danijos, Islandijos ir Pietų Korėjos.

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.