Manvydo Pratkelio džiazo kvartetas

2020-01-11

Koncerto laikas: 20:30 - 23:00
Bilietai: http://bit.ly/2RFI28s


Manvydas Pratkelis baigė Nyderlandų karališkąją konservatorija. 2010 m., su duetu “Dauleau” (Manvydas Pratkelis-saksofonas, Jonas Butvydas- mušamieji) laimėjo Vilnius Jazz young power”, Su Karališkosios Hagos konservatorijos bigbendu koncertavęs prestižiniame “North Sea Jazz” 2014m., festivalyje Roterdame, taip pat aktyviai koncertuoja su savo trio - “Big Little Emotions trio” ,kuris susibūrė 2012m., Olandijoje. Manvydas įsigilinęs į džiazo tradicijas ir puikiai orientuodamasis šiuolaikinio džiazo tendensijose geba improvizuoti įvairiuose muzikiniuose stiliuose ir taip kuria savitą, universalų skambesį.
Prie jo šįkart prisijungs Lietuvos džiazo scenos jaunieji profesionalai Giedrius Nakas - klavišiniai, Vytis Nivinskas - kontrabosas, ir Darius Rudis - mušamieji. Koncerto programa susidės iš žinomų standartų, modernių džiazo kompozicijų bei aranžuočių.

Baras atsidaro 19.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra.