Manvydo Pratkelio džiazo kvartetas

2019-01-12

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2BHxBYl
Manvydas Pratkelis baigė Nyderlandų karališkąją konservatorija. 2010 m., su duetu “Dauleau” (Manvydas Pratkelis-saksofonas, Jonas Butvydas- mušamieji) laimėjo Vilnius Jazz young power”, Su Karališkosios Hagos konservatorijos bigbendu koncertavęs prestižiniame “North Sea Jazz” 2014m., festivalyje Roterdame, taip pat aktyviai koncertuoja su savo trio - “Big Little Emotions trio” , kuris susibūrė 2012m., Olandijoje. Manvydas įsigilinęs į džiazo tradicijas ir puikiai orientuodamasis šiuolaikinio džiazo tendensijose geba improvizuoti įvairiuose muzikiniuose stiliuose ir taip kuria savitą, universalų skambesį.
Prie jo šįkart prisijungs Lietuvos džiazo scenos jaunieji profesionalai Edgar Sabilo - klavišiniai, Vytis Nivinskas - kontrabosas, ir Augustas Baronas - mušamieji.
Koncerto programa susidės iš žinomų standartų, modernių džiazo kompozicijų bei aranžuočių.

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.