Let Alone

2022-01-21

Koncerto laikas: 20:30 - 22:30
Bilietai: https://bit.ly/3mCPpMM


Viktorija Raibužytė - vocal
Danielius Skeivelas - guitar
Arvydas Meška - Hammond organ
Sergejus Sopelevas-Vysocki - bass
Kamilė Griušytė - drums
(Blues, bluesrock)


Let Alone - tai nauja bliuzo pamaina Lietuvoje. Sujungę ilgametę sceninę patirtį ir skirtingų kartų atstovus, atlikėjai skinasi kelią tarp alternatyvios ir pop muzikos grupių. Kurdami ir atlikdami nišinį muzikos stilių, Let Alone orientuojasi į jaunus klausytojus, kurie dar tik atranda bliuzo muziką bei vyresniuosius, kurie jaučia nostalgiją praeities rokenrolui. Savo veržlumu ir energija pasirodymų metu mus puikiai įvertino Lofto, Nida Jazz Maratonas, Elektrėnų bliuzo ir džiazo festivalių dalyviai bei organizatoriai.

Koncerto metu “Let Alone” atliks muziką iš savo albumo “Trejybė”. Albumas ,,Trejybė” pasirodė - tai istorija apie tikėjimo, žmogiškumo ir dvasingumo paieškas šiuolaikinio pasaulio kontekste, o bliuzo stilius - aštriausias albumo akcentas.


Dviejų dalių koncertas prasidės 20:30 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

-> -> -> -> https://bit.ly/3mCPpMM <- <- <- <-