Kęstutis Vaiginis & Hernan Romero duo (Lietuva – JAV)

2019-04-27

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2SVreqT


Kęstutis Vaiginis - saksofonai
Hernan Romero - gitara, vokalas

Garsus argentiniečių gitaristas, JAV gyvenantis Hernanas Romero jau ne tik moka ištarti nemažai žodžių lietuviškai, bet po dar kelerių metų tikriausiai galėtų parašyti ir knygą apie keliones į Lietuvą. Jau pasimetėme skaičiuodami, bet ši jo viešnagė Lietuvoje bus mažiausiai dešimta.

Kartu su savo bičiuliu, vienu žymiausių Lietuvos džiazo saksofonininku Kęstučiu Vaiginiu jis išmaišė visą mūsų šalį, o šįkart Kaunas Jazz programoje pasirodys net tris kartus – Raudondvaryje, Jurbarke ir Joniškyje, bei koncertas VIlniuje, geriausiame džiazo klube Lietuvoje - Jazz Cellar 11.

Hernanas Lietuvos publiką papirko ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais.

Niujorke kelią į didįjį džiazo žaidimą prasiskynęs Hernanas greitai pradėjo muzikuoti su legendiniais gitaristais Johnu McLaughlinu ir Paco de Lucia. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su ne kartą Kaune koncertavusiu gitaros didmeistriu Alu Di Meola – nuo 1990-ųjų Hernanas padėjo įrašyti kone dvidešimt šio muzikanto albumų.

Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – tokia plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais atlikėjais, tarp jų ir su populiariąja Alicia Keys.

Kęstučio Vaiginio džiazo klausytojams jau net nebereikia išsamiai pristatyti. Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas keliolika metų publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – tarp jo partnerių buvo Barbara Dennerlein, Danielis Messina, Davidas Berkmanas, Edas Howardas ir daugelis kitų garsenybių, o koncertų geografija nusidriekė nuo JAV iki Kinijos, Malaizijos, Azerbaidžano ir Pietų Afrikos.

Bebop, Lotynų Amerikos, Afrikos muzikos potėpiais savo grojimą spalvinantis lietuvis kartu su Hernanu Romero koncertuose kuria jaukią atmosferą, o daugybė kartu surengtų koncertų leidžia šiam duetui vienas kitą jausti iš pusės natos – tai patvirtins būriai jų pasirodymuose jau apsilankiusių Lietuvos klausytojų.

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.