Jeff Cascaro feat. Golovanov trio

2019-05-11

Koncerto laikas: 21:30 - 23:59
Bilietai: http://bit.ly/2SKU815


Jazz / Soul dainininkas ir trimitininkas iš Vokietijos Jeff Cascaro - tai viena iškiliausių asmenybių Vokietijos džiazo muzikoje, puikiai vertinama tiek klausytojų, tiek pasaulio džiazo kritikų. Jame susijungia charizma, profesionalumas ir ilgametė sceninė patirtis. Tarp jo scenos partnerių tokie džiazo grandai, kaip Don Grusin, Till Bronner, Joe Sample, Bobby Shew ir daugybė kitų. Jo muzika yra aistringa, šilta, jauki, seksuali, gili, emocinga - tokia, kokia Jūs norite, kad ji būtų. Tai yra žmogus, kuris priverčia kiekvieną klausytoją pamilti džiazo muziką, nes tai, ką jis daro scenoje yra tiesiog nepakartojamai nuostabu.

Kartu su Jeff’u scenoje pasirodys aukščiausią atlikimo kokybę užtikrinantis tarptautinis Dmitrijaus Golovanov trio (Lietuva - Estija). D. Golovanovo pristatyti nereikia. Nėra nei vieno Lietuvos džiazo klausytojo, kuris nežinotų šio ryškaus ir talentingo pianisto.

Jeff Cascaro (DE) - vocal, trumpet
Dmitrij Golovanov - piano
Heikko Remmel (EE) - double bass
Augustas Baronas - drums

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra