Home Jazz Band

2020-02-06

Koncerto laikas: 20:00 - 23:00
Bilietai: http://bit.ly/35EJqLK


Home Jazz Band – tradicinio džiazo ir svingo grupę iš Vilniaus, sudaro vieni žinomiausių džiazo muzikantų Lietuvoje, o jos vadovas, Mindaugas Bikauskas yra ne tik muzikantas, bet ir lindyhopo bei kitų džiazo šokių mokytojas, puikiai žinomas tiek gimtinėje, tiek ir užsienyje. Grupė formavosi ir kito organiškai, kaip ir džiazas. 2008 m. atsirado tradicinio džiazo gatvės ansamblis “Rhythm Junkies”, 2012 m. persiformavo į Home Jazz Five, o neužilgo, nemokėjimas skaičiuoti ant scenos pagimdė Home Jazz Band.
Domėjimasis džiazo šokių ir džiazo muzikos raida bei jų santykiu, tikriausiai ir pavertė šią grupę vienintele tokio žanro atstove Lietuvoje. HJB koncertų metu galima išgirsti ir džiazo standartų. O kaip gi be jų? Tačiau grupės tikslas yra lavinti klausytoją, ar šokėją, ir supažindinti su rečiau išgirstamais kūriniais, kurie dažnai būna užmirštami ar nepakankamai įvertinti. Nuo Naujojo Orleano maršų ir Vodevilio regtaimų iki savaip interpretuotos Svingo Eros bigbendų muzikos. Mindaugas sako, jog džiazas yra visoks, kartais neapdirbtas ir grubus, kartais nepriekaištingai tikslus ir švarus. Mes bandome jį jums parodyti tikrą, tačiau įvairų.

Mindaugas Bikauskas - guitar/vocals
Marius Zaremba - clarinet
Dominykas Vyšniauskas - trumpet
Denis Murašov - double bass
Andrius Kairys - drums

Bilietai brangs !!!

Baras atsidaro 19.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra.