Home Jazz Band

2019-03-14

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2DrNByP


Šį kartą į Jazz Cellar 11 scenoje vyrišką Home Jazz Band komandą papildys nuostabioji Milda Stasaitytė. Originalus, neapdirbtas ir jausmingas dainavimo stilius išgarsino ją svingo scenoje visame pasaulyje. Mildą įkvėpė tokios atlikėjos, kaip Bessie Smith, Billie Holliday ir Meschiya Lake.

Home Jazz Band - svingu pusluojančią grupę iš Vilniaus sudaro vieni žinomiausių džiazo muzikantų Lietuvoje. Jos vadovas Mindaugas Bikauskas yra ne tik muzikantas, bet ir profesionalus džiazo šokių atlikėjas, mokytojas, puikiai žinomas tiek gimtinėje, tiek ir užsienyje. Nuolatinis domėjimasis džiazo šokių ir muzikos raida pavertė šią grupę vienintele tokio žanro atstove Lietuvoje. HJB koncertų metu galima išgirsti visiems gerai pažįstamų džiazo standartų. O kaip gi be jų? Tačiau grupės tikslas – lavinti klausytoją ir supažindinti su rečiau išgirstamais kūriniais, kurie dažnai būna nepakankamai įvertinti. Nuo Naujojo Orleano maršų ir Vodevilio regtaimų iki savaip interpretuotos Svingo Eros bigbendų muzikos ir Europietiškojo džiazo. Mindaugas sako, jog džiazas yra visoks, kartais neapdirbtas ir grubus, kartais nepriekaištingai tikslus ir švarus. Home Jazz Band bando jį parodyti autentišką ir įvairų.

Milda Stasaitytė - vocals
Mindaugas Bikauskas - guitar/vocals
Marius Zaremba - clarinet
Dominykas Vyšniauskas - trumpet
Denis Murašov - double bass
Andrius Kairys - drums

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra