Girmantė ir Andrej Polevikov Trio

2019-10-03

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Bilietai: http://bit.ly/2kk6D4yPradedant vis labiau vėsti, rudens vakarai labiausiai tinkami būtent džiazui. Jis sušildo, pažįstamais garsais prakalbina prisiminimus, jautriomis improvizacijomis ir sąskambiais išjudina emocijas. Belieka nejučia nusišypsoti ir klausytis.

Girmantės vokalas, Andrejaus improvizacijos, Deniso bosai ir Andriaus ritmai - puikus planas ketvirtadieniui.

Girmantė ir Polevikov/Murašov/Kairio Trio jau spalio 3 d. grįžta į Jazz Cellar 11 sceną sušildyti Jūsų rudens ir pagroti kaskart naujai skambančių, o taip pat ir dar niekada negirdėtų kompozicijų.Juk kiekvienas susitikimas su džiazu - netikėtas ir džiuginantis. O kiekvienas susitikimas su Girmante ir A. Polevikov trio - paliekantis neišdildomą įspūdį ir tik patvirtinantis, jog džiazas - nuolat besikeičianti muzikos ir jausmo forma, kaskart vis stipriau įtraukianti į garsų sūkurį.


Baras atsidaro 20:00 val. Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.