Giedrius Nakas – albumo “The Dream I Forgot” pristatymas

2021-11-25

Koncerto laikas: 20:00 - 22:00
Bilietai: https://bit.ly/3Ep77cX


Giedrius Nakas - keyboard
Gediminas Steponavičius - double bass
Augustas Baronas - drums
guests:
Dominykas Vyšniauskas - trumpet
Deimantas Balys - guitar
Tomas Botyrius – saxophone
(modern jazz)

Pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas pristatys savo tiką išleistą džiazo albumą „The Dream I Forgot” (liet. „Sapnas, kurį pamiršau”), kurį pavasarį įrašė Rygoje.

„The Dream I Forgot” muzika balansuoja tarp džiazo, klasikos, roko bei filmų muzikos ribų, taip sukuriant įtraukiančią atmosferą, išlaikant gyvumą, natūralumą. Muzikos atlikimas svyruoja tarp užrašytos ir suimprovizuotos medžiagos, kuri tarsi susipina į vienumą. Dažnai kompozicijos ilgesnės trukmės ir iš daugiau nei 2-3 dalių - tarsi pasakojimas, kuris turi keletą personažų, skirtingas, kontrastuojančias lokacijas ar besivystantį siužetą. Kūriniai nėra orientuoti į vien individualų artistiškumą, o daugiau į grupinį skambesį, dramaturginę liniją ir iš lėto išsiskleidžiantį naratyvą, paliekant vietos klausytojo interpretacijoms.
Giedriaus muzikinėje veikloje – vieni garsiausių Lietuvos kūrėjų: “Saulės kliošas”, Jurga, A. Mamontovas, L. Somovas, "Kitas Kampas" ir daug kitų.
Muzikos G. Nakas mokėsi Vilniuje, Hagoje, Groningene ir Niujorke.


Dviejų dalių koncertas prasidės 20:00 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

-> -> -> -> https://bit.ly/3Ep77cX <- <- <- <-