Giedriaus Nako kvartetas

2020-01-16

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Bilietai: http://bit.ly/34RziPM


Giedrius Nakas. Tai - pianistas, kompozitorius, vokalistas, prodiuseris, dainų kūrėjas. Daugeliui gerai pažįstamas iš koncertinės veiklos su "Saulės Kliošu", Jurga, M. Liu, A. Mamontovu, Monika Marija ir daugeliu kitų. 2018 m. jo vardas garsiai nuskambėjo džiazo pasaulyje, kai jis išleido savo kūrybos albumą „No Fear, Full Of Love”, įrašytą Niujorke su vienais geriausių džiazo muzikantais (J. Brown, B. Williams, T. Roberts, C. Curtis, A. Engibaryan, V. Gould). Sulaukus daug susidomėjimo, 2019 m. sausį jis pristatė ir vinilinę šio albumo plokštelę.
“No Fear, Full Of Love” skamba G. Nako sukurtos kompozicijos, įkvėptos šiuolaikinio džiazo, neo-soulo, hip-hopo, klasikos ir roko muzikos, pasižyminčios natūralumu, asmeniškumu ir patraukliomis melodijomis. Jos yra daugialypės, stebinačios netikėtais kontrastais, kur kiekviena detalė gali tapti pradmeniu spalvingam kūrinio išplėtojimui. Muzika nuolat balansuoja tarp užrašytų partijų ir momentinės improvizacijos, paliekanti daug vietos soliniams intarpams, todėl kiekvieną kartą skamba unikaliai.
Kvartetas itin meistriškai kuria plataus spektro muzikines atmosferas ­­­­- nuo labai jautrių, intelektualių ar maloniai hipnotizuojančių iki gaivališkos energijos pliūpsnių. Kartu jie siekia glaudaus susigrojimo ir kokybiško skambesio, kuriuo tikisi paliesti klausytojus ir sukurti jiems įsimintiną vakarą.
Koncerte Giedrius ne tik gros, bet ir uždainuos - su daina “Klaidos” jis pasirodė Eurovizijos atrankoje, o šiuo metu įrašinėja savo naują albumą, taigi atliks ir kelias naujas dainas iš jo. Ir taip pat, specialiai šiam koncertui G. Nako kvartetas pažadėjo paruošti naujų, dar niekur neskambėjusių džiazo kompozicijų, taigi laukia ir malonių netikėtumų.

Giedrius Nakas - keys, vox
Tomas Botyrius - soprano, alto, tenor saxophones
Domas Aleksa - bass
Augustas Baronas - drums

Baras atsidaro 20:00 val. Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.