Erica Jennings: Intymiai | akustinis koncertas

2019-12-28

Koncerto laikas: 20:30 - 22:00
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai: http://bit.ly/2VpcCmK


Ericos Jennings išskirtinė dovana džiazo gerbėjams – akustiniai koncertai „Intymiai“

Spalio 24-ąją, lapkričio 28-ąją ir gruodžio 28-ąją dienomis ypatingai jaukioje sostinės klubo „Jazz Cellar 11“ aplinkoje įvyks vienos mylimiausios Lietuvos atlikėjos Ericos Jennings akustiniai koncertai „Intymiai“. Išskirtine dovana muzikos mylėtojams tapsiančių pasirodymų metu dainininkė atliks kūrinius iš pernai išleisto džiazo albumo „New Standards“.

Erica Jennings neslepia, kad akustiniuose koncertuose pristatys ir dar negirdėtas dainas iš šiuo metu įrašinėjamo naujo albumo. Be to, čia naujai suskambės ir gerai žinomi hitai „Lovely Day“, „Leading Me Home“ bei daugelis kitų. Atlikėjai scenoje talkins puikūs džiazo muzikantai – pianistas Andrejus Polevikovas ir kontrabosininkas Vytis Nivinskas.

Bilietus į Ericos Jennings akustinius koncertus „Intymiai“ Vilniaus klube „Jazz Cellar 11“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Erica Jennings – ištraukos iš koncerto Trakų pilyje: http://bit.ly/2m6go7n

2017 m. pabaigoje pasirodęs Ericos Jennings albumas „New Standards“ buvo įrašytas Briuselio ir Niujorko įrašų studijose. Albumą prodiusavo garsus prodiuseris Josephas Baldassare‘as. Tiek už Atlanto, tiek dainininkės gimtojoje Airijoje muzikos kritikai puikiai įvertino pirmąjį atlikėjos džiazo ir soulo muzikos darbą.

Nemažai prie sėkmės prisidėjo tai, kad naujos dainos buvo įrašytos kartu su talentingais džiazo muzikantais, dirbusiais su muzikos legendomis Bobu Dylanu, Liza Minelli, Franku Sinatra ir daugybe kitų.

Šio albumo kūriniai bene pirmą kartą nuskambėjo būtent džiazo klube „Jazz Cellar 11“, kur buvo surengtas slaptas koncertas.

„Išrankiausi džiazo gerbėjai išgyrė mano debiutą. Naujame amplua jaučiuosi labai laisvai, be to, su manimi groja be galo talentingi muzikantai“, – po koncerto sausakimšame klube tada pasakojo Erica Jennings.

Gera žinia melomanams, Ericos Jennings akustiniuose koncertuose „Intymiai“ bus galima įsigyti ribotu tiražu išleistą albumo „New Standards“ vinilo plokštelę.