Dalius Naujokaitis – Draugų kvintetas

2022-01-27

Koncerto laikas: 20:00 - 22:00
Bilietai: kakava.lt/renginys/dalius-naujokaitis-draugu-kvintetas/2225/5584


Dalius Naujokaitis “ Draugų kvintetas”

Dalius Naujokaitis - drums
Jonathon Haffner - sax
Mindaugas Vadoklis - trumpet
Paulius Vaškas - electric guitar
Adas Gecevičius - electronics

(modern, creative)

Neseniai Londono Jazz festivalyje pasirodęs Nojo Airlines projekto pranduolys pasirodys JazzCellar11 klube.

Ansamblio siela - JAV ilgus metus gyvenantis kompozitorius ir būgnininkas Dalius Naujokaitis - puikiai Lietuvos džiazo megėjams pažįstamas iš nuotaikingų, originalių ir ryškių projektų su įvairiais atlikėjais džiazo festivaliuose. Šį kartą prie jo prisijungs amerikietis saksofonininkas Jonathon Haffner, kuris neseniai išleido albumą su Jack DeJohnette.

Lietuviškąją ansamblio dalį sudarys vienas ryškiausių Lietuvos trimitininkų Mindaugas Vadoklis bei du jaunesnės kartos, tačiau jau pripažinti atlikėjai - gitaristas Paulius Vaškas ir būgnininkas, elektroninės muzikos kūrėjas Adas Gecevičius, gerai pažįstami iš grupės “Sheep Got Waxed”

Programoje originalios Daliaus Naujokaičio ir Jonathon Haffner kompozicijos ir, žinoma, daug netikėto, spontaniško ir žaižaruojančio įvairiausiomis spalvomis džiazo.

Dviejų dalių koncertas prasidės 20:00 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.