D. Vyšniauskas quartet “Detour” (LV / LT)

2021-12-02

Koncerto laikas: 20:00 - 22:00
Bilietai: https://bit.ly/3kpYnM2


Dominykas Vyšniauskas - trumpet
Rihards Goba - guitar
Edvins Ozols - double bass
Artis Orubs - drums

(modern jazz, postbop)

JazzCellar11 klube - vieni ryškiausių Latvijos džiazo muzikantai kartu su Dominyku Vyšniausku! Visi jie yra per trumpą laiką tapusio prestižiniu Latvijos Radijo Bigbendo nariai.
Latvijos Radijo bigbendas, koncertuojantis su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Kurtas Ellingas, Džeimsas Morrisonas, Roberta Gambarini, Seamus Blake, Randy Brecker, Kurt Rosenwinkel, Jojo Mayer, Richard Bona ir daugeliu kitų, deleguoja savo ritmo grupę bei savo solistą ir mūsų šalies pasididžiavimą Dominyką Vyšniauską koncertui klubo scenoje
Latvijoje šių muzikantų pristatyti nereikia - jie yra vieni ryškiausių šalies atlikėjų, dalyvaujantys ir daugelyje kitų projektų, tame tarpe ir autorinių, juolab kad patekti į prestižinį, aukščiausių lygio tarptautiniuose renginiuose Latviją atstovaujantį bigbendą nėra lengva.
Tad Jūsų laukia malonus vakaras su aranžuotais džiazo standartais bei atlikėjų originalia muzika.
Muzikantus sieja ne vien bendrumas muzikoje, bet ir gyvenime. Todėl scenoje alsuoja nesuvaidinta draugijos ir pasitikėjimo atmosfera.

Dviejų dalių koncertas prasidės 20:00 val.
Baras atsidaro 19:00 val. Staliukų rezervacija tik kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
DALYVAVIMAS TIK SU GALIMYBIŲ PASAIS.

-> -> -> -> https://bit.ly/3kpYnM2 <- <- <- <-