Claudio Jr De Rosa quartet

2020-03-28

Koncerto laikas: 20:30 - 23:00
Bilietai: http://bit.ly/2PEgQp0


Claudio Jr De Rosa - tenor saxophone
Xavi Torres Vincente - piano
Mauro Cottone - double bass
Augustas Baronas - drums

Saksofonistas, aranžuotojas ir kompozitorius Claudio Jr De Rosa (1992) yra sparčiai pripažinimą pelnantis muzikantas Europos džiazo scenoje. Jis pateko į geriausių Italijos kylančių menininkų dešimtuką 2017 m. ir taip pat yra keleto tarptautinių konkursų laureatas. („2016 m. 1-asis Azijos saksofonistų Kongresas, Taivanas“; Premio Nazionale„ Chicco Bettinardi 2016 “; „ Louis van Dijck Jazz “apdovanojimas 2016 “ ir daugelis kitų) Claudio įgavo klasikinio ir šiuolaikinio saksofono magistro laipsnį (cum laude) Salerno ir Romos konservatorijose, būdamas 21 metų (apgindamas savo disertacija apie neurologinius procesus improvizacijos metu).
Po to Claudio įgijo ir džiazo saksofono magistro lapsnį Hagos Karališkojoje konservatorijoje, Nyderlandų Karalystėje.
Nuo 2007 m. Jis koncertavo daugelyje svarbių tarptautinių scenų Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Taivane, Ispanijoje ir Lenkijoje, Kanadoje.
Kaip aranžuotojas jis parašė muziką NJSO, Naujojo talentų džiazo orkestrui, „KonCon Big Band“, „Filarmonica di Belluno“, „CvA Big Band“, „Call It Sextet“, „Concertgebouw“ džiazo orkestrui, CJDR džiazo ansambliui.
2015 m. Gruodžio mėn. Nyderlandų finansų ministerija užsakė jam sukurti „Verslo siuitą“ mažajam bigbendui.
2016 m. Kovo mėn. Jis laimėjo prestižinį „Louis van Dijck Jazz Award 2016“ skirtą aranžuotojams.
2016 m. Vasario mėn. Jis išleido savo pirmąjį albumą kartu su „Zadeno Trio“, „Holes in the Ground“ su Italų „Emme Record Label” įrašų kompanija; po šios kompaktinės plokštelės 2018 m. gegužės mėn. pasirodė ir antrasis albumas „The Step Forward“.
2017 m. Gegužę išėjo jo vardinio kvarteto pirmasis albumas „Groovin 'Up!“. Jį išleido ir platino italų leidykla „Incipit Record“(EGEA music). Debiutinis albumas sulaukė puikių atsiliepimų iš spaudos ir kritikų.
Nuo 2017 m. Claudio Jr De Rosa Jazz quartet koncertavo tokiuose festivaliuose ir koncertų salėse kaip „North Sea Jazz Festival“, „Umbria Jazz“
(„Artist Residence“), Lantaren Venster, „Veneto Jazz“, „Getxo International Jazz“ ir daugelis kitų.

Bilietai brangs !!!

Baras atsidaro 19.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra.