Viktorija Gečytė International Jazz Trio

2017-12-09

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Bilietai:


Viktorija Gečytė International Jazz Trio

Viktorija Gečytė - vocal (Lithuania, France)
Yoan Fernandez - guitar (France)
Peter Giron - dbass (USA)

Lietuvos vardą pasaulyje garsinančios džiazo atlikėjos koncertai rengiami ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos valstijose, kur ji jau dešimt metų gastroliuoja su kontrabosistu Gene Perla. Vokalistės aksominį balsą puikiai įvertina daugelis pasaulio džiazo muzikos kritikų ir žinovų.

"Viktorija Gečytė atsiverčia Didįjį Amerikos dainyną ir skaito jį taip, lyg jis būtų jai sukurtas. Jos balso anatomija tiksliai atitinka techninius svingo eros džiazo standartų reikalavimus, o stiliaus pajauta, turinio suvokimas ir interpretacijų rafinuotumas neleidžia net suabejoti, jog ši muzika nėra jos gimtoji."

Specialiai is Paryžiaus atvyksiančiai vokalistei akompanuos prancūzas gitaristas Yoan Fernandez bei amerikietis kontraboso virtuozas Peter Giron (apkeliavęs pasaulį su Luther Allison, vėliau grojęs su Archie Shepp, Rick Margitza, Kurt Elling, Dave Liebman, Rhoda Scott, Kirk Lightsey ir daugeliu kitų).

Jie atliks džiazo klasiką ir originalią kūrybą, kurios dalį Viktorija yra pristačiusi trijuose savo albumuose; naujausiąjį – „No Detour Ahead“ – 2016 metais išleido P. M. Records.

Pasiklausykite:
https://www.youtube.com/watch?v=p14HMbvK3UA&index=2&list=PLMqAvsRLeeLtGBFrb0Af1xsbZjgNzFzXj
https://www.youtube.com/watch?v=IsvSHxhPvHs&list=PLMqAvsRLeeLvc-bgWiyD6lYO3XTc9yObK&index=1

www.viktorijagecyte.com

Bilietai:
https://tickets.paysera.com/lt/event/viktorija-gecyte-international-jazz-trio
Gruodžio 1-ą dieną bilietai brangs

Baras atsidaro 20.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra