Levita – Jazz from Paris

2018-01-20

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai:


Grupė „Levita“ ir vėl atvyksta koncertuoti i Lietuvą. Grižę iš tolimų kelionių šiltuose kraštuose „Levita“ atskuba žiemos turui į grupės vokalistės, Vitos Levinos, gimtinę.

"Levita" grupės nariai susibūrė prieš keletą metų Paryžiuje, klausytojus džiugindami aksominio balso savininkės Vitos Levinos kūrybos, taip pat žinomų atlikėjų dainomis, jas interpretuodami folk-pop ir jazz stiliumi.

Grupei gaivumo ir spalvingumo suteikia charizmatiški skirtingų kilmių muzikantai: grupės vokalistė – Vita Levina – kilusi iš Lietuvos, gitaristas – Yoann Mara – italų-olandų kilmės prancūzas, kontrabosistas – Maurizio Congiu – italas iš Sardinijos, perkusionistas - Bruno Marmey - prancūzas. 2016 m. grupė „Levita“ išleido savo pirmąjį kompaktinį diską „Clever Man“. Paryžiuje „Levita“ yra sulaukusi gausaus muzikos gerbėjų dėmesio. Grupė dažnai keliauja su muzika po Prancūziją ir į kitas šalis.

Nuoroda į "Levita" diską "Clever Man":
https://soundcloud.com/levitapage

Nuoroda į "Levita" FB puslapį:
https://www.facebook.com/Levitapage

Bilietai:
https://tickets.paysera.com/lt/event/levita-jazz-from-paris

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.