Kotryna Juodzevičiūtė Collective

2017-12-28

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai:


Kotryna Juodzevičiūtė - mergina iš Vilniaus, kuri pakerėjo klausytojų širdis ir tapo Lietuvos balsu 2015/2016. Kotryna tikina, jog geriausiai jaučiasi atlikdama džiazą, ji kartu su Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos džiazo grupe jau kurį laiką koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies ribų. Pašėlusi ir nenuspėjama, o kartu lyriška bei jautri – tokia yra Kotryna. Svarbiausia – nepaliekanti abejingų!
Naujausias dainininkės projektas klausytojų ausims - Kotryna Juodzevičiūtė Collective. Surinkusi į vieną vietą savo bendražygius muzikantus Kotryna atlieka būtent savo paties mėgstamą muziką. Šio kolektyvo programa svyruoja nuo tradicinio džiazo iki modernaus soul/funk. Kartu su Kotryna šiame projekte žygiuoja daugelio džiazo festivalių dalyviai, konkursų laureatai, muzikantai, koncertuojantys su įvairių muzikos stilių atlikėjais - pianistas Artūras Daunys, saksofonistas Karolis Šarkus, gitaristas Dominykas Norkūnas, bosine gitara grojantis Ernest Germanovič ir būgnininkas Jonas Filmanavičius.

Kotryna Juodzevičiūtė - vox
Karolis Šarkus - sax
Artūras Daunys - key
Dominykas Norkūnas - guit
Ernest Germanovič - bass
Jonas Filmanavičius - drums


Bilietai:
https://tickets.paysera.com/lt/event/kotryna-juodzeviciute-collective

Baras atsidaro 20.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra.