Kęstutis Vaiginis – Alex Correa project, Lietuva – Brazilija

2017-05-04

Koncerto laikas: 21:00 - 23:30
Bilietai:


Kęstutis Vaiginis - Alex Correa project (Lietuva – Brazilija)

Kęstutis Vaiginis - saksofonai
Alex Correa - klavišiniai, Brazilija
Domas Aleksa - bosinė gitara
Augustas Baronas – mušamieji

Ypatingas koncertas džiazo muzikos gurmanams – kiekvienam džiazo mylėtojui puikai pažįstami aukščiausios klasės Lietuvos džiazo muzikantai ir Brazilų džiazo “grynuolis” Alex Correa susiburs išskirtiniam koncertui, kuriame skambės originalios K.Vaiginio ir A. Correa kompozicijos bei aranžuoti standartai.

Alex Correa, talentingas, techniškas ir “degantis aistra muzikai” pianistas, gimęs ir užaugęs Brazilijoje, ten pat pradėjęs savo muzikinės karjeros kelią ir grodamas su žinomais Brazilijos muzikantais, jis įrašė puikiai įvertintą savo debiutinį albumą “Sintoma”. Ieškodamas naujų garsų ir spalvų jis persikėlė studijuoti į Olandiją, kur gavo apdovanojimą NOORD TALENT AWARD 2014. To pasekoje jis gavo užsakymą parašyti originalų kūrinį “Soul Brothers” su Šiaurės Olandijos Orkestru.
O dar po metų Alexas jau lankėsi Niujorke, kur įrašė dar vieną savo albumą “Gratitude” su Alex Sipiagin, Boris Kozlov ir Donald Edwards


Kęstutis Vaiginis - jaunos kartos Lietuvos saksofonininkų, puikiai žinomas kaip kompozitorius, prodiuseris bei įvairių išskirtinių projektų autorius bei lyderis.
Jis atliko savo savo kūrybos muziką bei dalyvavo įvairiuose projektuose kaip kviestinis svečias daugelyje pasaulio šalių, pradedant nuo JAV, Pietų Afrikos ir baigiant Tolimaisiais Rytais.
K. Vaiginis būdingi moderniojo džiazo ir akademinės muzikos raiškos priemonių deriniai. Jo muzikoje jaučiama latin, be-bop, modern post - bop, afro muzikos stiliai. Jo scenos partneriais buvo tokie vardai, kaip Barbara Dennerlein, Daniel Messina, Hernan Romero, David Berkman, David Kikoski, Alex Sipiagin, Donald Edwards, Ed Howard, Boris Kozlov, JD Walter, o savo diskografijoje jis turi net 4 autorinius albumus.

Domas Aleksa - vienas geriausių bosinės gitaros atlikėjų Lietuvoje, sudalyvavęs net 37 albumų įrašuose, bei šiuo metu įrašinėjantis 3- jį savo solinį albumą. Grodamas tiek su savo grupe tiek kituose projektuose kaip kviestinis muzikantas Domas Aleksa koncertavo JAV, Azijoje, Afrikoje ir Europoje dalyvaudamas žymiausiuose džiazo festivaliuose.

Augustas Baronas – būgnininkas, šiuo metu reziduojantis Amsterdame, Olandijoje. Bakalauro laipsnį įgijęs Hagos karališkoje konservatorijoje, jis aktyviai koncertuoja tiek su žinomais Lietuvos atlikėjais, tiek su Olandijos muzikantais (Peter Beets, Simon Rigter ir Eef Albers) bei groja įvairiuose projektuose su džiazo atlikėjai iš Graikijos, Danijos, Islandijos ir Pietų Korėjos.

https://www.youtube.com/watch?v=b1393ullIpY
https://www.youtube.com/watch?v=DX-YqOwdpuc
https://www.youtube.com/watch?v=RsOUvk_j2xc&feature=youtu.be

Baras atsidaro 20.00 val., įėjimo mokestis 10 EUR (atsiskaitymas tik grynais), vietų rezervacija tik telefonu +37068411382