Kenneth Dahl Knudsen’s Tété

2017-11-04

Koncerto laikas: 21:30 - 23:50
Bilietai:


Kenneth Dahl Knudsen’s Tété

Uri Gurvich - saksofonas (Izraelis / Argentina)
Gauthier Toux - fortepijonas (Prancūzija)
Brian Massaka - gitara (Kongas / Lenkija)
Kenneth Dahl Knudsen - kontrabosas (Kopenhaga)
Rodolfo Zuniga - mušamieji (Kosta Rika)

Uri Gurvich - Niujorke gyvenantis ir pas legendinį Joe Lovano studijavęs saksofonistas, kurį All Music Guide apibūdina, kaip “didelis ir naujas balsas džiazo muzikoje”
Gauthier Toux - prancūzų pianistas, laimėjęs apdovanojimus prestižiniuose Monaco Jazz Soloist, the Piano Forte Nottingham Piano Solo konkursuose bei bendradarbiavęs su daugybe muzikantų, tarp kurių saksofonistas Dave Liebman.
Rodolfo Zuniga - - šiuo metu Majamyje (JAV) gyvenantis, tačiau nuolat keliaujantis ir koncertuojantis po visą pasaulį ir įnešą stiprų ritmą visur, kur tik jis pasirodo.
Brian Massaka - Kopenhagoje reziduojantis gitaristas yra vienas iš įdomiausių šiuo metų Europos jaunų muzikantų. Kartu su stipriai įsitvirtinusia ir įisibegėjusia gitaristo karjera jis taip pat yra žinomas “beat making” muzikoje pseudonimu Moo Latte
Kenneth Dahl Knudsen - kontrabosistas, kompozitorius, projekto lyderis, apie kurį geriausiai papasakos jo paties muzika.
https://www.youtube.com/watch?v=344JA99PQTo


Baras atsidaro 20.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra