Kalėdos svingo ritmu su The Ditties | Jazz Cellar 11

2017-12-30

Koncerto laikas: 21:30 - 23:30
Durys atsidaro: 20:00
Bilietai:


Kalėdos svingo ritmu su THE DITTIES

Lietuvoje nebuvo užburiančios svingo eros, tačiau jos dvasia atkeliauja į „Jazz Cellar 11"!

Balsingosios svingo karalienės „The Ditties" pakvies visus pasinerti į svinguojantį šventinį siautulį, kuris nepaliks abejingų nuo pirmųjų muzikos garsų, o svingo ritmas privers kiekvieną pasijusti kaip žaviausiame trečiojo-šeštojo dešimtmečio filme, įtrauks ir suvilios – tarytum žavingos nepažįstamosios iš praeito šimtmečio raštelis, žadantis artimesnę pažintį ateityje... Juk žiemos šventės – stebuklų metas!

„The Ditties" – vienintelis toks ansamblis Lietuvoje, kuris nuo 2011 m. autentiškai ir korektiškai atgaivina primirštą tribalsio dainavimo meną, įviliodamos klausytoją į praeito amžiaus trečiojo-ketvirtojo dešimtmečių atmosferą.

Grupės įkvėpėjos „The Boswell Sisters", „The Andrews Sisters" buvo tikros pramogų industrijos karalienės, savo švariu, koketišku ir nuotaikingu dainavimu, elegantiškais judesiais ir subtilia vaidyba pakerėjusios milijonus gerbėjų.

„The Ditties" savo veikla ir muzika atskleidžia, jog tas žavesys – ir šiandien niekur neišgaravęs. Ta ypatinga estetika, subtilus manieringumas ir trykštantis, vitališkas svinguojančių garsų optimizmas šiuolaikiniam klausytojui teikia poilsį nuo dabarties triukšmų kakofonijos. Nes „The Ditties" muzika, atėjusi iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos.

*

MUZIKA:
http://bit.ly/TheDittiesCD
http://bit.ly/TheDittiesBellevilleRendezVous

*

ATLIKĖJAI:
Veronika Čičinskaitė-Golovanova - vokalas
Rūta Švipaitė-Pocė - vokalas
Ugnė Bakanauskaitė - vokalas
Dmitrij Golovanov - klavišiniai

*

Durys atidaromos: 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.30 val.
Bilieto kaina: 15 Eur
Bilietai parduodami:
https://tickets.paysera.com/lt/event/kaledos-svingo-ritmu-su-the-ditties

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.